Tanie gadżety przydatne nie tylko w podróży

Z wyjazdami urlopowymi kojarzy nam się przede wszystkim lato, co wydaje się oczywiste. Jednakże coraz więcej Polaków na spędzenie czasu z rodziną poza swoim miejscem zamieszkania wybiera także ferie zimowe. Wszak góry, bo to właśnie tam się najczęściej udajemy najpiękniejsze są właśnie wtedy, kiedy zalega na nich gruba połać śniegu. Tak jak do każdego wyjazdu, tak i do tego wcześniej trzeba się dobrze przygotować. Podpowiadamy jakich gadżetów na pewno nie może Ci zabraknąć w samochodzie czy pociągu, bo tym środkiem transportu również często podróżujemy, mimo iż PKP nie cieszy się w Polsce dobrą opinią.

 

Torba, plecak a może walizka?

Zanim wybierzesz się w podróż, musisz się oczywiście spakować. Być może wyjeżdżając na zimowe ferie nie zabieramy ze sobą tak wielu ubrań jak latem, to jednak są one grubsze, przez co zajmują więcej miejsca. Plecak czy walizka, a najlepiej torba podróżna będzie tu zatem niezbędna. Odzież Jeśli udajecie się tylko w celach turystycznych, to specjalna odzież raczej będzie wam zbędna. Inaczej wygląda sytuacja, kiedy na feriach mamy być aktywni. Wówczas ciepły kombinezon polarowy jest jak najbardziej wskazany. Pod spodem znaleźć się natomiast powinna specjalnie przygotowana na takie okazje bielizna termoaktywna. Szybko odprowadzi ona pot i ochroni organizm przed wyziębieniem.

 

Dodatki

Do torby czy plecaka zawsze spakować należy coś rozgrzewającego. Poza dającą wiele energii czekoladą dobrze sprawdzi się termos z ciepłą herbatą, po który sięgnąć można zawsze, kiedy tylko poczujemy się spragnieni lub wyziębieni. Łyk gorącej czekolady czy herbaty jest wówczas na wagę złota.

NOVA Agencja Reklamowa

ul. Czapli 16
40-522 Katowice

 

tel. 504-262-811
mail: novagencjareklamowa@gmail.com
mail: katarzynaszczepanska001@reklamanova.pl