Gadżety reklamowe i odzież dla pracowników

Na gadżety reklamowe oferowane klientom decyduje się coraz szersze grono przedsiębiorców i nic też nie wskazuje na to, aby w najbliższej przyszłości miałoby się to zmienić. W zasadzie jest to zrozumiałe, bo takie działanie to znakomity krok marketingowy, który w pozytywnym świetle pozwala ukazać własną spółkę. Wyjątkiem może być tutaj sytuacja, kiedy klientów swojej firmy obdarowujemy zupełnie niepraktycznymi dodatkami lub – co gorsza – są one słabej jakości. Wówczas jest to przysłowiowy strzał w stopę, ale wierzymy, że takiej gafy nikt z was nie popełni. Mimo wszystko chcielibyśmy na gadżety reklamowe spojrzeć w nieco szerszej perspektywie i zwrócić uwagę na to, że zacząć nimi obdarować możemy również pracowników.

 

Sukces zależny od jakości

Taka akcja zazwyczaj przynosi dobry skutek, ale będzie tak tylko wtedy, kiedy Twoi przedsiębiorcy będą wyposażeni w gadżety promocyjne wysokiej jakości. Nie mogą to być też rzeczy, które do szerszej reklamy nie będą się nadawać, przykładowo długopis, którym pracownik posługiwać się będzie tylko w domu. Co innego na przykład parasolka czy skórzany portfel.

 

Jednolity ubiór pracowników

Gadżety reklamowe są dobrą reklamą firmy. Nie gorzej wypada tutaj także firmowa odzież. Wprawdzie nie mamy co liczyć na to, że w koszulce z logo waszej firmy dana osoba pojawi się w miejscu publicznym, ale przedsiębiorstwo, które stawia na jednolity ubiór pracowników, sporo zyskuje w oczach potencjalnych klientów. Poza tym nie mają oni problemu z tym, aby odróżnić pracownika od innego klienta firmy zainteresowanego jej ofertą.

NOVA Agencja Reklamowa

ul. Czapli 16
40-522 Katowice

 

tel. 504-262-811
mail: novagencjareklamowa@gmail.com
mail: katarzynaszczepanska001@reklamanova.pl